Tehniline kuvand

Online teavitus (PNOL)

PestNetOnline näitab online-režiimis kõigi Teie poolt tellitud kahjuritõrje meetmete staatust, et saaksite neid suvalisest kohast ja suvalisel ajal interneti kaudu jälgida. See toimib järgmiselt:

Online-režiimis teatamine

Kui meie spetsialistid seavad üles kaitsekordoni, saavad kõik selle osad vöötkoodi ja talletatakse pihuarvuti abil süsteemi. Teie juurest lahkumisel antakse Teie käsutusesse salasõnaga kaitstud turvaline ligipääs ülevaatele Teie kahjuritõrje kaitsemeetmete staatusest. Iga külastuskorraga luuakse kõiki seadiseid hõlmav uus ja ajakohastatud andmestik, mis talletatakse skaneerimisel kahjuritõrje online-süsteemi.

Aja jooksul koostab PestNetOnline Teie jaoks:

  • Kaitsemeetmete viivitamatult nähtavale ilmuva ja hõlpsasti loetava, ajasäästlikus visuaalformaadis plaani
  • Kergesti jälgitava kontrolljälje, mis näitab, kui tõsiselt Te olete tõrjega tegelenud, milliseid meetmeid olete rakendanud ja millist mõju need on avaldanud
  • Kogu tegevuse üksikasjaliku ajaloo, mis demonstreerib kõiki toiminguid salvestades Teie hoolikust
  • Trendianalüüsi, mis lubab ennetada võimalikke ohte ja rakendada profülaktilisi abinõusid.

Lisaks sellele on vastavat koodi omades võimalik PestNetOnline'ile ligi pääseda suvalisest arvutist ning see on soovi korral kasutatav ka mitme objekti jälgimiseks ja omavaheliseks võrdlemiseks. PestNetOnline on kavandatud selleks, et tõhustada Teie kaitsemeetmete kvaliteeti, nähtavust ja terviklikkust, säästa Teie aega ja raha ning tagada Teile senisest suurem meelerahu.

Ärikliendid

800 2002 (Eestist kõned on tasuta)

Võtke meiega ühendust

Teie vajadusi rahuldades

Erakliendid

800 3003 (Eestist kõned on tasuta)

E-R: 9.00 - 16.30

Saatke meile teade