Tehniline kuvand

Hiire Radar – maailma intelligentseim hiirelõks

Nutikaim hiirelõks maailmas

Hiireradari pilt – innovaatiline hiirelõksusüsteem tõhusaks hiiretõrjeks  – Rentokil Pest Control Eesti

Hiire Radar on mõeldud eelkõige suure riskitasemega klientidele, aidates hiiri hügieeniliselt ja humaanselt avastada ning kinni püüda.

Rentokil on välja töötanud uudse ja ohutu hiirelõksusüsteemi, täitmaks nende suure riskiastmega turusegmentide vajadused, kus ei tohi esineda ühtki hiirt. Nendes turusegmentides on tõhus kahjurtõrje ülimalt tähtis, tagamaks kinnipidamise  tervishoiu- ja ohutusalastest nõuetest ning vastavuse klientide või tarneahela-auditite kõrgetele standarditele. vastamine.

Radari eelised:
  • Seade on läbinud kõik katsed ning selle on heaks kiitnud Euroopa Tehnoloogiakeskus.
  • Hiirte tõhus avastamine ja hävitamine ettevõtte territooriumil 24 h ööpäevas.
  • Innovaatilisus ja ohutus.
  • Väga efektiivne – rahuldab ka rangeimad nõudmised.
  • Kasutatav koos Rentokil PestNetOnline jälgimis- ja teavitussüsteemiga.
  • Lisaks kõikidele eelloetletud eelistele on hiire Radar veel üks näide Rentokil' i soovist kasutada võimalusel alati mittemürgiseid kahjuritõrjevahendeid, minimeerimaks keskkonnamõjusid.

Lisaks kõikidele eelloetletud eelistele on Radar veel üks näide Rentokili soovist kasutada võimalusel alati mittemürgiseid kahjuritõrjevahendeid, et meie mõju keskkonnale oleks minimaalne.

Sobib sinu ettevõttele:

Hiire Radar sobib paljudele erinevatele klientidele ja tööstusharudele, sh:

Kuidas Radar töötab?

Radaril on kaks sissepääsu, üks seadme kummaski otsas, nii et hiired saavad joosta läbi seadme koridori. Kui hiir katkestab kaks järjestikust infrapunakiirt, siis aktiveerib ta ahela, mis sulgeb kohe mõlemad sissepääsud. Kui hiir on hermeetilisse kambrisse kinni püütud, lastakse kambrisse süsihappegaas. Gaasi toime on ülikiire ning see on laialdaselt tunnustatud humaanne tõrjemeetod.

Saastumisoht puudub, kuna hiir on täielikult isoleeritud. Tänu seadme kompaktsusele saavad meie väljaõppinud ja kogenud tehnikud selle ettevõtte ruumidest ohutult ja diskreetselt välja viia.

Jooksev lepinguline hooldus tagab Radari parima võimaliku töökindluse ning täieliku vastavuse tervishoiu- ja ohutusalastele nõuetele.

Radari infoleht klientidele (pdf) - lisateabe vajadusel lae alla infoleht.

Kasutage biotsiide äärmiselt ettevaatlikult. Enne toote kasutamist palume tutvuda toote etiketil ja infolehel oleva teabega. Radar sisaldab toimeainena süsihappegaasi.

Ärikliendid

800 2002 (Eestist kõned on tasuta)

Võtke meiega ühendust

Teie vajadusi rahuldades

Erakliendid

800 3003 (Eestist kõned on tasuta)

E-R: 9.00 - 16.30

Saatke meile teade