Tehniline kuvand

Professionaalsed ja muud UV kärbsepüünised

Miks tuleb kärbseid kontrolli all hoida?

Seaduse järgi peab müüdav toit olema tervislik ja saastevaba ning teil tuleb näidata, et olete võtnud tarvitusele kõik võimalikud meetmed hoidmaks toitu puhtana lendavate kahjurputukate saastest. Lendavad kahjurputukad on üliliikuvad ning ei tee vahet meie tarbimiseks mõeldud toidu ning muude pindade vahel, millel nad maanduvad, kõnnivad, end puhastavad või söövad. Paljud putukaliigid on äärmiselt kahjulikud ning kujutavad endast seetõttu tõsist ohtu meie toidule. Seda silmas pidades hõlmab kärbeste vältimine endas palju rohkemat, kui vaid kärbsepüünise riputamist nähtavale kohale. Seadmete efekiitvsus sõltub nende tüübist ja paigalduskohast ning mõjutab oluliselt teie enda ning teie klientide turvalisust ja kaitset.

Professionaalsed kleeptahvliga UV kärbeste püüdmisseadmed

Chameleon® tootesarja kleepuvate kärbselõksude kasutuselevõtt võimaldab teil hoida toiduvalmistamise ning –tarbimise piirkonnas lendavad kahjurputukad kontrolli all. Kleepuvad tahvlid annavad teile ka ülevaate infestatsiooni taseme kohta antud ajahetkel. Chameleon® kleepuvate tahvlite tehnoloogiat kasutavad seadmed on õhukesed, silmale meeldivad ning lihtsad hooldada. Kleepuv lõks likvideerib putukad kiiresti. See omakorda tähendab, et puudub võimalus putukate väljasaamiseks või väljapuhumiseks seadmest ning seetõttu on Chameleon® seadmeid võimalik paigaldada ka tundlike piirkondade lähedusse. Kärbsepüünised on vaiksed, diskreetsed ja hügieenilised ning püüavad kinni mistahes suuruses putukad, kaasa arvatud sellised väikesed liigid nagu puuviljakärbsed.

Kõikidele kärbsepüünistele laieneb:

 • 3-aastane garantii (v.a. kulumaterjalid)
 • Keskkonnasõbralikud PestWest Quantum BL torud tagavad maksimaalse putukate ligimeelitamise võime, sisaldades minimaalselt elavhõbedat ja olles tinavabad.
 • Suuremõõtmelised kleeptahvlid püüavad tõhusalt kinni ka väikseimad lendavad putukad. Tahvleid on võimalik säilitada püütud putukate paiknemistiheduse loendamiseks HACCP auditi käigus.
 • Tööstustes kasutamiseks, täiendava ohutuse tagamiseks DuPont Teflon® fluoropolümeeriga töödeldud PestWest purunemiskindlad torud.
 • Patenteeritud Reflectobakt® muhvid tagavad maksimaalsed püüdmistulemused ning on putukate jaoks eriti atraktiivsed. Kleeptahvlid kuivavad oluliselt aeglasemalt (Uplight ja ON-TOP PRO2 mudelid välja arvatud).
 • Tugevate ja vastupidavate metallist toodete sari, korrosioonikindla lakiga töödeldud teras või roostevabad pinnad tagavad vastupidavuse ja töökindluse aastateks.
 • Hõlpsalt eemaldatav alumine alusplaat, kaitsmed ning eesmised katted – tööriistu pole vaja ja seadmete teenindamine on lihtne ja mugav.

Kõikidel kärbsepüünistel on omavahel sobivad vahetatavad kleeptahvlid, ning seetõttu puudub vajadus seadmeplaatide liigseks varumiseks (v.a. seade "Päikesekiired")

Auhinnatud Chameleon® seadmete valik

Elektriline UV kärbsepüünis Chameleon 1x2 kleeptahvliga

Sobib ideaalselt tööstustesse ja toidukaupu müüvatesse kaubandusettevõtetesse. 

Elektriline kärbsepüünis Chameleon 1x2

Atraktiivne, üliõhuke seinale paigaldatav seade (vabaseismisraam saadaval), kompaktne ning tagasihoidlik, ideaalne kasutamiseks ruumides, kus valmistatakse toitu. Kaks 15 vatilist Quantum BL UV toru katavad 180° kuni 90 m2 suuruste ruumide puhul.

Mõõdud: K: 31.5cm L: 48.5cm S: 6.5cm
Kaal: 4.3Kg
Tegevusulatus: Seinale paigaldatuna / Vabaseis: 90m2
Viimistlus: valge või roostevaba teras

Elektriline UV kärbsepüünis Chameleon 2x2 kleeptahvliga

Sobib ideaalselt tööstustesse ja toidukaupu müüvatesse kaubandusettevõtetesse

Elektriline kärbsepüünis Chameleon 2x2

Lakke riputatav, kaitseb ka suuri avatud piirkondi. Seadet on võimalik paigaldada vahekäikude kohale ning putukate seadmest väljapudenemise oht puudub. 360° tegevusulatus, kaks täismõõdus kleeptahvlit ning neli 15 vatilist Quantum BL UV toru. Ideaalne kasutamiseks toiduainetetööstuses.

Mõõdud: K: 31.5cm L: 48.5cm S:12.5cm
Kaal: 6Kg
Tegevusulatus: lakke riputatuna: 180m2
Viimistlus: valge või roostevaba teras

Muud kärbsetapjad

Elektriline UV kärbsepüünis Titan Alpha

Mõeldud kasutamiseks kommertsrakendustes

Elektriline kärbsepüünis Titan Alpha

Äärmiselt võimsa, kuid siiski kompaktse kahe võimsa 15 vatilise UV toruga seadme tööalaks on rohkem kui 160m2.

Mõõdud: K: 30.5cm L: 35cm S: 15cm
Kaal: 4Kg
Tööala: Vabapaigalduse korral / seina küljel: 80m2 lakke paigaldatuna: 160m2
Viimistlus: valge

Elektriline UV kärbsepüünis "Päikesekiired" Naturale kleeptahvliga

Ideaalne hotellidele, restoranidele, baaridele ja väikestele poodidele

Elektriline kärbsepüünis Päikesekiired Naturale

Unikaalne, dekoratiivne ja diskreetne kärbsepüünis liimplaadiga, tehtud bambusest; disain on elegantne ja naturaalne. Tänu diskreetsele disainile pole liimplaat  külastajatele nähtav. Naturaalsete materjalide ja energia efektiivsete tehnoloogiate kasutamine võimaldavad keskkonnasäästlikku kärbeste tõrjet. Kärbsepüünis Päikesekiired  Naturale saab kinnitada seinale või  asetada lauale, riiulile, ta on ideaalne hotellidele, restoranidele, baaridele ja väikestele poodidele.

Mõõdud: K: 32.5cm L: 25.5cm S: 11.5cm
Kaal: 2Kg
Tegevusulatus: Seinale paigaldatuna / Vabaseis: 35m2
Viimistlus: bambus
Varulambi andmed:
• 1 x 20-Watt BL kompaktlamp
• Tööpinge 220V

Tarvikud

UV torud ja UV varulambid

Kõikidel Chameleon® seadmetel on Quantum BL purunemiskindlad Teflon® fluoropolümeerist viimistlusega purunemiskindlad torud, mis annavad seadmele:

 • Suurema UVA võimsuse putukate kiiremaks ligimeelitamiseks;
 • UVA pikemaajalisema kiirguse professionaalsemaks putukatõrjeks aastaringselt;
 • Keskkonnasõbraliku toru, mille elavhõbeda ja plii sisaldus on märkimisväärselt väike;
 • UVA täiustatud edasikandmine;
 • Täieliku vastavuse Euroopa normidele 60068-2-75 klaasi mittepudenemise kohta ka purustava löögi korral.

Kõikide putukatõrjeseadmete efektiivsuse maksimaalseks ärakasutamiseks on äärmiselt oluline vahetada seadme torud välja soovitatavalt iga 6 kuu tagant kuid mitte harvem kui kord aastas. Torude väljavahetamist tuleks teostada siis, kui ilmad muutuvad soojemaks ning putukate tegevus aktiviseerub.

Kleeptahvlid ning Reflectobakt® muhvid

PestWest kleeptahvlid pakuvad ühtesid suurimaid putukapüügipindu turul – iga plaadiga püüate rohkem putukaid.
Tänu Reflectobakt® (patenteeritud) muhvidele on kleeptahvlid PestWest seadmetes paigaldatud UV torule lähemale kui muudel mudelitel pakkudes sellega putukate kiiremat püüdmist.
Reflectobakt® muhvid kaitsevad täismõõdus kleeptahvlit kuivamise eest UV kiirguses ning muudavad sellega seadme tööealisuse märkimisväärselt pikemaks.
Tahvlid on seadmetesse paigaldatud strateegiliselt:

 • Muutes seadmed superõhukesteks;
 • Muutes seadmed putukatele ligitõmbavamateks ning klientidele meeldivateks: maksimaalne putukakontroll.

Meie pakume laias valikus täismõõdus kleeptahvleid  Chameleon® kärbsepüünistele, kaasa arvatud halltahvlit, mille võremaatriks muudab putukate jälgimise ning ülelugemise hõlpsamaks.

Ärikliendid

800 2002 (Eestist kõned on tasuta)

Võtke meiega ühendust

Teie vajadusi rahuldades

Erakliendid

800 3003 (Eestist kõned on tasuta)

E-R: 9.00 - 16.30

Saatke meile teade