Info Rentokil'i kohta

Privaatsuspõhimõtted

Rentokil Initial Group austab teie privaatsust ning teeb kõik teie privaatsuse kaitsemiseks. Soovitame teil need põhimõtted läbi lugeda enne käesoleva lehekülje kasutamist, sest lehekülje kasutamine tähendab teie nõusolekut kõikide siintoodud tingimustega.

Käesolevad põhimõtted puudutavad isiklikke andmeid, mida kogume üksikisikute, füüsilisest isikust ettevõtjate ja ühingute kohta. Privaatsuspõhimõtted ei kehti meie poolt ettevõtete ja teiste organisatsioonide kohta kogutavale teabele.

Meie veebilehtede sirvimine ja enamik teisi meie veebilehtede kaudu pakutavaid teenuseid ei vaja mitte mingite isiklike andmete edastamist. Kuid kui te annate vabatahtlikult enda kohta isiklikku informatsiooni, siis selle informatsiooni edastamisega annate meile oma nõusoleku teie isiklike andmete kogumiseks ja kasutamiseks kooskõlas nende Privaatsuspõhimõtetega. Me kogume teilt isiklikke andmeid ainult selleks, et saaksime vastata teie küsimustele või pakkuda soovitud teenust.

Me võime automaatselt koguda teie kohta mitteisiklikke andmeid, nagu näiteks teie poolt kasutatavad veebilehitsejad või veebileht, kust teid lingiga meie veebilehele suunati. Selle teabe põhjal teid identifitseerida ei saa ning seda kasutatakse ainult selleks, et saaksime teile siin lehel pakkuda tõhusat teenust.

Me ei müü, levita ega rendi teie isikuandmeid kolmandatele isikutele, väljaarvatud siis, kui meil on selleks teie luba või seda nõuab seadus. Soovi korral eemaldame iga kasutaja (ja temaga seotud andmed) oma andmebaasist.

Me ei edasta ilma teie loata teie isikuandmeid kellelegi väljapool Rentokil Initial Group'i, väljaarvatud eelpool mainitud juhtudel. Kuna tegutseme üle kogu maailma, võidakse teie poolt antud informatsioon edastada ükskõik kuhu üle maailma meie Ettevõtte piires. Me rakendame mõistlikke ettevaatusabinõusid tagamaks, et see ja kõik teised (info-) ülekanded oleksid turvalised ja meie kontrolli all. Oma isiklike andmete edastamisega nõustuse sellise (andmete) ülekandega.

Käesolev veebileht kasutab 'küpsiseks' (cookies) kutsutavat andmeplokki veebisirvijate jaoks. Küpsised on failid, mille teie veebisirvija salvestab teie arvuti kõvakettale. Küpsised on üldlevinud viis teie identifitseerimiseks iga kord, kui uuesti siia lehele tulete, et te ei peaks oma andmeid uuesti sisestama. Lisainformatsiooni 'küpsiste' toimimispõhimõtete kohta leiate aadressilt wikipedia.org. Enamik veebisirvijaid lubavad teil küpsised ka välja lülitada. Selleks peate kasutama oma veebilehitseja abimenüüd (Help), kuid see võib piirata kasutatavate veebipõhiste teenuste hulka.

Käesoleval veebilehel võib olla linke teistele veebilehtedele. Palun arvestage, et Rentokil Initial Group ei vastuta teiste (lingitud) veebilehtede privaatsuspõhimõtete või sisu eest ning ei ole ka nende veebilehtede eest mitte mingil moel vastutav.

Kui soovite lisainformatsiooni meie privaatsuspõhimõtete kohta, võtke meiega ühendust aadressil info@rentokileesti.ee