Global Pestaurant

Pestaurant

Sel aastal esmakordselt Eestis Pestaurant. Üritus leiab aset 3. juunil Tallinna Vanalinnas. Täpsem info peagi tulekul.

Eelmise aasta 4. juunil leidis aset esimene globaalne Pestaurant 12 riigis. Üle maailma külastas üritust 13,300 inimest.

Söödavad putukad ja putukateadlikkus

Pestaurant’i eesmärk on harida inimesi kahjurite teemal ning tähistada Rentokili olevikku, minevikku ja tulevikku. Ürituse raames annavad parimad kohalikud spetsialistid igale soovijale nõu, kuidas vältida kahjureid kodus, tööl või mujal.

Miks Pestaurant?

Lisaks putukateadlikkuse tõstmisele motiveerime inimesi olema rohkem seiklushimulised ning näitame neile, kuidas miljonite poolt nauditud putukadieet soodustab head tervist.

Entomofaagia ehk putukate söömine on ÜRO poolt tunnustatud kui rakendatav toiduallikas. Putukate lisamine enda igapäevasele söögilauale tooks teie toitumisse kõvasti proteiini, tsinki ja kaltsiumit. Näiteks, kas te teadsite, et ritsikas võib sisaldada 100g kohta kuni 25g proteiini? Putukatel on meeletult madal rasvasisaldus ja kõrge vitamiinisisaldus.

Menüü

Kui te soovite oma hambad maitsvatesse putukatesse lüüa, siis olete õiges kohas! Meie menüü sisaldab magusaid ja hõrku kahjureid, mida ka 3. juunil pakume.

Pestaurant

Pestaurant