Info Rentokil'i kohta

Kuidas kasutada Rentokil Eesti kodulehte

Kodulehe kasutamine

Meie koduleht oli arendatud kasutajasõbralikkust meeles pidades. Selleks et meie koduleht oleks kättesaadav paljudele, toetame Kodulehe Kasutamise Initsiatiivi. Lõpptulemusena see tähendab, et kodulehe külastajad saavad näha kodulehte erinevaid brausereid ja ekraanilugejaid kasutades.

Käsuklahvid

Enamik brausereid toetavad üleminekut kindlatele linkidele või vormidele vajutades ette määratud klahve. Microsoft Windowsis saate vajutada ALT + käsuklahvi; MACis vajutades CTRL + käsuklahvi. Järgmised klahvid on võimalik kasutada Rentokil kodulehel:

Käsuklahv

Funktsioon

1Navigatsioon esilehele
2Jäta navigeerimine vahele
3Mine lehekülje sisukorrale
4Aktiveeri otsingu vormi
9Mine „Võtke meiega ühendust“ lehele
0Mine lehekülje kasutamise lehele (see leht)

Printimine

Selle lehekülje laadileht (CSS) on printimiseks valmis. See tähendab et igaüks kes kasutab antud lehte saab printida aktiivse lehe sisu printimissõbralikus versioonis.

Printimissõbralik versioon ei hakka sisaldama lehekülje navigatsiooni, lõikude navigatsiooni, otsingu vahendi, logo pilti ega lehekülje all olevat viidet (alaviidet).

MÄRGE:Kui Teie brauser ei toeta JavaScripti või JavaScripti toetus on välja lülitatud siis lehed mis sisaldavad linki „Vajuta siia printimiseks...“ suunavad Teid hoopis siia lehele.