Loosung kortermajadel

Rentokil vesirottide tõrje

Kaitseme Teie aeda vesirottide eest

Vesirotid kujutavad aias endast väga tõsist probleemi, isegi juhul, kui nad ei sisene otseselt elualadele. Vesirottide avastamisel oma aias või kodus peate koheselt alustama nende tõrjega.

Aias või mujal väliterritooriumil elutsevad vesirotid võivad kujutada väga tõsist ohtu Teie aiataimedele. Vesirotid on taimetoidulised, mistõttu on oluline neist lahti saada, vähendamaks aiataimede ärasöömise riski. Nad kaevavad muru sisse ka auke ja käikusid.

Märgid vesirottide olemasolust

Vesirotid on taimetoitlased, seega on tüüpilised märgid vesirottide olemasolust:

  • Murus olevad näritud servadega augud.
  • Augud on läbimõõduga 5 - 8 cm, kuid võivad olla ka väikeste "mutimullahunnikutena".
  • Madalad käigud kaevatud otse maapinna alla.

 

Kuidas vesirottidest vabaneda

Ilma tõrjet alustamata võib vesirottide koloonia kiiresti võimust võtta. Kuigi vesirottidega võitlemiseks on saadaval lai valik DIY tooteid, soovitame meie spetsialistide poolt pakutavat vesirotitõrje teenust.

DIY tooted vesirottide tõrjeks

DIY tooteid saab osta mitmetest rauakaupade kauplustest, aiakeskustest ja toidupoodidest.

Toodete ohutu ja efektiivse kasutamise ning vesirottide humaanse tõrje huvides on oluline hoolikalt järgida kasutusjuhiseid.

Vesirottide lõksud on väga võimsad ja neid peaks kasutama üksnes lastele ning lemmik- ja metsloomadele ligipääsmatutes kohtades.

Professionaalne vesirottide tõrje

Kui madala riskiga piirkondades tasuvad end ära ka DIY vesirottide tõrjevahendid koduseks kasutamiseks, siis kõrge riskiga piirkondades, enam juurdunud vesirottide kolooniate või korduva leviku korral läheb vaja professionaalset kahjuritõrjet.

Rentokil teenindusspetsialistid pakuvad sihipärast tõrjet, tegelemaks kõigi vesirottide poolt põhjustatud probleemidega ja annavad nõu vesirottide eemalhoidmiseks aiast ja kodust tulevikus.

Rentokil pakub väljakutseteenust tegelemaks vesirottide poolt põhjustatud probleemidega Teie kodus. Teenindame kiirelt, efektiivselt ja ohutult Teie pere ja lemmikloomade jaoks.

Kui soovite täiendavaid nõuandeid või välja kutsuda Rentokil'i tehniku, helistage meile numbril 800 3003.