Info Rentokil'i kohta

Millega me tegeleme

Rentokil Kahjuritõrje on osa Rentokil Initial'ist - see on maailma üks suurimaid teenustepakkujaid ettevõtetele. Rentokil asutati üle 80 aasta tagasi Suurbritannias ning 2007. aastal sai ettevõttest üks Eesti tuntumaid ja usaldusväärsemaid kahjuritõrjeteenuste pakkujaid tänu PPS'i ja Patricol'i omandamisele - need firmad olid Eestis tegutsenud vastavalt alates 1998. ja 1994. aastast.

Meie töökorraldus

Rentokil Kahjuritõrjet iseloomustab efektiivne ja toimiv juhtimine, mis toetab riiklikku võrgustikku üle kogu maa. See tähendab, et läheduses on alati olemas Rentokil kahjuritõrjetehnik, kui kliendil peaks vaja olema - ning seda, et meil on lai ja põhjalik valik ressursse pakkumaks alati kvaliteetset teenust paljudes asukohtades, ka klientidele, kellel on ruumid mitmes paigas.

Meie töötajad

Rentokil'i hooldustehnikud, teenindusjuhid, tehnilise abi juhid, müügikonsultandid, kliendihaldurid ning tugitöötajad on kahjuritõrjevaldkonnas ühed kõige kogenumad. Meil on tavaks luua oma klientidega tihedad koostöösuhted, et aidata neil ületada takistused ning saavutada oma ettevõtte eesmärgid.

Erakliendid

800 3003 (Eestist kõned on tasuta)

E-R: 9.00 - 16.30

Saatke meile teade