kaubanduslik kuvand

Tööstuslik tootmine

Nimi, mida saate usaldada

Selles kõrge konkurentsiga tööstusharus ei saa hügieeni- ja puhtusstandardite osas kunagi rahulduda kompromissiga. Te peate alati olema võimeline tõestama varustatavatele äriettevõtetele ja nende klientidele, et teie tootmisprotsessidele pole midagi ette heita. See on Rentokil'i osakond. Me omame teenuselepinguid riigi enamike juhtivate tootjatega, kaitsmaks nende tootmisprotsesse mis iganes kahjuriprobleemide eest.
Nii toidu- kui ka mitte-toidutööstuses on tootmise erinevates staadiumides vaja rakendada erineval tasemel tootmisalast kahjuritõrjet. Meie spetsialistidest teenindustehnikud ja müügiesindajad töötavad koos teiega, leidmaks efektiivsed kaitsemeetmed iga staadiumi jaoks. Nad saavad aidata ka praktiliste nõuannetega kahjuriprobleemi edaspidiseks täielikuks kõrvaldamiseks. Töötades üle kogu riigi saame pakkuda ühesugusel ühtlasel tasemel tootmis- või töötlemisettevõtte asukohast.

Pakendite tootmisel on teada, et teie kliendid ootavad veatut kvaliteeti, eriti toidutööstuses. Lisaks olete kohustatud läbima väliste järelevalveasutuste ja auditiettevõtete regulaarse kontrolli - peate vastama asjakohaste määruste ning kvaliteedistandardite nõuetele.

Kärbestest või muudest kahjuritest saastunud pakendid mitte üksnes ei kahjusta teie kliendisuhted, vaid võivad ekstreemsetele juhtudel ohustada ka teie ettevõtte püsimajäämist. Rentokil on tuttav teie nõuetega ja omab lahendusi, tegelemaks perfektselt paljude kahjuritega igatüübilistes ettevõtetes.

Pakume kõrgeimal tasemel tootmisalast kahjuritõrjet kogu tootmisahelas, alates kaupade saamisest kuni toote vabastamiseni. Usaldage meid - nagu teevad juba paljud hästituntud paberi- ja pakenditootjad.

Toidutööstus tervitab Rentokil proaktiivset kahjurite ohjamise võtet - antud teenuse väljatöötamisel on spetsiifiliselt silmas peetud just toiduainetööstuse vajadusi. Meie proaktiivne lähenemine kahjurite ohjamisele arvestab tõsiselt kahjuritõrje vajadustega tootmises, pakkudes aruandlust, mis sisaldab endas detailset kahjurite ajalugu ning täielikku auditijälge kõigist esinenud juhtumitest - ja kaitsemeetmete toimivusest.

Tuvastasite probleemi? Helistage meile või tutvuge Kahjuriprobleemide lõiguga.

Ärikliendid

800 2002 (Eestist kõned on tasuta)

Võtke meiega ühendust

Peamised kahjurid

Teenused teie äriettevõttele

Kasulikud lingid

Erakliendid

800 3003 (Eestist kõned on tasuta)

E-R: 9.00 - 16.30

Saatke meile teade