kaubanduslik kuvand

Talupidamised ja muud põllumajandusettevõtted

Spetsiaalne kahjuritõrje looma- ja taimekasvatuses

Mis iganes tüüpi taimekasvatuse korral, võivad probleemid kahjuritega põhjustada mitte üksnes saagi vähenemist, vaid ka võimalikke ehitiste või varustuse kahjustusi.

Kujutis, millel on toodud Rentokil kahjuritõrje teenused taime- ja loomakasvatusele

Talunikele on peamiseks probleemiks närilised, kuna nende närimiskombed võivad põhjustada auke ehitise struktuuris ja halvimal juhul elektrikatkestusi või üleujutusi. Hooajalised kahjurid - peamiselt teatutd tüüpi lendavate putukate näol levitavad lisaks kariloomade häirimisele ka haigusi

Rentokil on kogenud kahjurite tõrjumisel loomakasvatuses, on toetanud loomakasvatajaid juba palju aastaid ning seda mitte ainult nakkusriski minimiseerivate nõuannetega tööoperatsoonidel, tihendamisel ja hoidlates, vaid on pakkunud ka lahendusi kahjurite tõrjeks alates närilistest ja putukatest ning lõpetades kahjurlindudega.

Paljud talupidajad on tellinud meilt kahjuritõrje teenuse, mille tulemusena hakkab talu regulaarselt külastama üks meie looma- ja taimekasvatuses kogenud tehnikuid, jälgides et ettevõte oleks hügieeniline ja kahjurivaba.

Tuvastasite probleemi? Helistage meile või tutvuge Kahjuriprobleemide lõiguga.

Ärikliendid

800 2002 (Eestist kõned on tasuta)

Võtke meiega ühendust

Peamised kahjurid

Teenused teie äriettevõttele

Erakliendid

800 3003 (Eestist kõned on tasuta)

E-R: 9.00 - 16.30

Saatke meile teade