kaubanduslik kuvand

Kommunaalettevõtted

Meie siseriiklik võrgustik

Kommunaalettevõtted peavad säilitama ulatuslikult tootmis-, hoiustamis- ja tarnevahendeid - mis on tundlikud kahjuriprobleemide suhtes. Rentokil kahjuritõrjel on mitmeaastane töökogemus juhtivate kommunaalettevõtetega, loomaks terviklikke kahjuritõrje lahendusi. Need on välja töötatud selliselt, et hoida teie tööd jooksvalt käimas, kulusid madalal ja kliente õnnelikena.

Kujutis, millel on toodud Rentokil kahjuritõrje töötamas kommunaalettevõtetega

Rentokil kahjuritõrje abiga saavad kommunaalettevõtted keskenduda nõutud tasemel teenuse tagamisele erinevates kohtades. Teatud kohtades võib olla vajalik kahjurite välistamine, samas teistes piirkondades võib piisata kahjuriprobleemide jälgimisest ja nende tegelemisest kohe ilmnemisel.

Oma üleriikliku teenusepakkumisega on Rentokil ainsaks kahjuritõrje ettevõtteks, kes on võimeline pakkuma teenindustehnikuid kohtades, kus iganes neid vajatakse. Paljud meie töötajatest on loonud tihedad kliendisuhted kommunaalklientidega. Nad panustavad töösse teiega oma teadmised kahjurite harjumistest, eelistustest ja eluviisidest - hoides kahjureid eemal teie tarneahelast ja ärist.

Tuvastasite probleemi? Helistage meile või tutvuge Kahjuriprobleemide lõiguga.

Ärikliendid

800 2002 (Eestist kõned on tasuta)

Võtke meiega ühendust

Peamised kahjurid

Teenused teie äriettevõttele

Kasulikud lingid

Erakliendid

800 3003 (Eestist kõned on tasuta)

E-R: 9.00 - 16.30

Saatke meile teade