kaubanduslik kuvand

Muude kaupade jaemüük

Lai valik pakkumisi kaitseks kahjurite eest

Kahjuriprobleeme võib esindega isegi juhul, kui teie äriettevõte ei käitle toitu; eriti, kui toimub pidev kaupade ja inimeste liikumine läbi teie ettevõtte. Esinevad kahjurid rikuvad teie laovarusid ja võivad ohustada ettevõtte mainet.

Peamised ohud tulenevad närilistest, kärbestest, koidest ja hammustavatest putukatest, lisaks võib jaemüüjatele probleeme põhjustada ka valik muid putukaid ja tüütuid linde.

Jaemüük

Meie teenindustehnikud on valmis isegi ainulaadsete kahjurite tõrjeks kohapeal ning pakuvad teile hingerahu oma teenuspaketi abiga.

Meie kahjuritõrje teenindustehnik külastab regulaarselt teie äriüksust, kontrollib ja täidab söödakohti, hindab kahjurite aktiivsust, identifitseerib potentsiaalsed riskid ja pakub välja võimalikke abinõusid, mida võtta tarvitusele kahjuriprobleemide vähendamiseks.

Paljude äriüksustega ettevõtte puhul võib kõik see olla seotud ühte teenuselepingusse, millega on seotud üks müügiesindaja, kes koordineerib teenuse pakkumist kõigile äriüksustele. Siiski on igal üksikul äriüksusel samuti võimalus oma kohapealsete vajaduste rahuldamiseks kontakteeruda kohalike teenindustehnikute või müügiesindajatega.

Lisateabe saamiseks kahjuriprobleemide kohta või nende esinemise vältimiseks helistage meile palun numbril 800 2002, leppimaks kokku kohtumise oma kohaliku müügiesindajaga.