kaubanduslik kuvand

Teie ettevõte

Kahjurite poolt põhjustatavate probleemide iseloom varieerub, olenevalt ettevõtte või organisatsiooni tegevusalast. Seega on oluline, et teile pakutav kahjuritõrje teenuspakett aitaks kõrvaldada just potentsiaalselt ohtlike kahjurite poolt põhjustatud probleeme.

Näiteks, teatud konkreetset tüüpi kahjurid on ohtlikumad just teatud tüüpi ärialadel - koid on kahjulikud tekstiiliettevõtetes, prussakad toitu käitlevates ettevõtetes ja voodilutikad hotellides - veenduge, et teie poolt kasutatav pakett vastaks kõigile eeldatavatele ohtudele.

Kahjurite talutavus varieerub vastavalt sellele, milliseid riske nad seoses teie tegevustega põhjustavad - hiired konstruktsioonielementides on lihtsalt tüütud, samas võivad nad toidutööstuses viia ettevõtte sulgemise ja kohtulahenditeni - veenduge, et teie valitud teenuspakett maandaks potentsiaalsete kahjurite poolt põhjustatavad riskid.

Parimal tasemel kompleksne teenus ei oma väärtust juhul, kui seda sellisel kujul ei vajata; samas on liigne risk mitte kaitsta end potentsiaalselt äritegevust häirivate kahjurite eest..

Oleme Rentokil' is välja töötanud erinevaid teenuspakette erinevat tüüpi ärialadele, tagamaks turvalisust selle parimal võimalikul tasemel; teenuste rakendamisel toetume samas alati kohapealsete uuringute tulemustele ja selgitame välja erinevatest ärialadest ja äriüksuse paiknemisest tulenevad spetsiifilised riskid või probleemid.

Tutvuge täpsemalt just teile sobivate parimate kahjuritõrje võimalustega:

Ärikliendid

800 2002 (Eestist kõned on tasuta)

Võtke meiega ühendust

Kahjuritõrje juhised

Lahendused Teie jaoks

Rahuldades teie vajadusi

Erakliendid

800 3003 (Eestist kõned on tasuta)

E-R: 9.00 - 16.30

Saatke meile teade