kaubanduslik kuvand

Rahvusvahelised kahjuritõrje teenused

Rentokil kahjuritõrjes töötab 6500 inimest kokku 44 riigis Euroopas, Põhja-Ameerikas, Aafrikas, Aasias ja Vaikse ookeani rannikul. Mitte ükski kahjuritõrje ettevõtetest ei ole saavutanud sellist rahvusvahelist ulatust ja võimet pakkuda ühtset teenusemudelit üle kogu maailma.

Vaatamata sellele, et kahjurite tüübid ja nende aktiivsus võivad erinevates riikides ja kliimavööndites varieeruda, jäävad kahjuritõrje kõrget kvaliteeti defineerivad põhimõtted üldjoontes samaks. See võimaldab meil arendada ja pakkuda parimat praktikat kõigis meie äriüksustes.

Selline rahvusvaheline ulatus ja meie üldine lähenemine kahjuritõrjele võimaldab Rentokil' il arendada ja pakkuda teenuspakette rahvusvahelistele klientidele kes soovivad rakendada üldisi hügieenistandardeid oma siseriiklikes tegevustes.

Vaatamata sellele, et vastavus- ja akrediteerimisskeemid riigiti erinevad (AIB, ISO, BRC jne), oleme võimelised alati tagama Rentokil' i tehnikute vajalikud oskused ja vahendid, rahuldamaks ka nõudlikeimate klientide vajadusi ja standardeid.

Kui soovite pidada nõu meie inspektorite või juhtidega, tellimaks ühtset teenust kõigile teie rahvusvahelistele äriüksustele või kui liigute oma äritegevusega teise riiki, helistage meile numbril 800 2002.