kaubanduslik kuvand

Mitme äriüksusega siseriiklikud kliendid

Mõistame, mida tähendab püsiva ja kõrgekvaliteetse teenuse võimaldamine mitme äriüksusega klientidele.

Ehkki sarnast teenust vajavad vaid vähesed suured või komplekssed ettevõtted paljude äriüksustega üle kogu riigi, tunnistame me ülevaate saavutamise olulisust, ühtset aruandlust ja riskide väljatoomist, lihtsustamaks läbi võrgustiku pakutava teenuse juhtimist :

Ülevaate saavutamine - Teil on üks kontakteerumiskoht ja ülevaatejuht, kes tunneb Teie spetsiifilist sektorit ja pakub nõuandeid kahjureist tulenevate riskide ohjamiseks kõigis äriüksustes.

Ühtne aruandlus - Pakume nii tsentraliseeritud arveldamist kui ka eraldi arveldamisvõimalust üksikutele äriüksustele, võimaldades kokkuvõtvat aruandlust kogu Teie võrgustiku kohta.

Tellimusprogrammid - Me saame aidata teid spetsiaalsete koolitusprogrammide või nende väljatöötamisega, vähendamaks riske kahjurite ilmnemiseks ja parandamaks tervishoiu- ja ohutusalast olukorda teie organisatsioonis.

Efektiivne teenindus - Oleme äärmiselt võimekad paljude äriüksustega klientide teenindamisel ja haldamisel.

Kui soovite kokkusaamist Rentokil' i inspektoriga, et arutada oma spetsiifilisi vajadusi või saada infot meie poolt pakutavatest teenustest, siis helistage meile juba täna telefonil 800 2002.

Erakliendid

800 3003 (Eestist kõned on tasuta)

E-R: 9.00 - 16.30

Saatke meile teade